Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Produktu

  • Competitive
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • Permanent, Full time
  • Bank Polski
  • 22 May 19

Dołączając do nas zyskujesz:

  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, kartę Multisport
  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych, w tym kredytu hipotecznego
  • dedykowany system szkoleń
  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
  • stabilizację zatrudnienia - umowę o pracę, dedykowany system premiowy

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • udziale we wdrażaniu aplikacji wspomagających wydawnictwo i obsługę kart oraz innych aplikacji niezbędnych do funkcjonowania COK, w tym na udziale w testach i odbiorze aplikacji
  • współpracy przy tworzeniu nowych lub modyfikacji istniejących rozwiązań systemowych dotyczących wdrożeń lub zmian produktów iusług kartowych
  • parametryzacji biznesowych aplikacji zapewniających obsługę produktów kartowych
  • potwierdzaniu zgodności działania aplikacji z przyjętymi założeniami funkcjonalnymi
  • realizacji zadań wynikających z odpowiedzialności COK za wykorzystywane aplikacje kartowe, w zakresie funkcjonalności biznesowej tych aplikacji
  • udziale w opiniowaniu dokumentów zewnętrznych, w szczególności zaleceń i rekomendacji dotyczących operacyjnej obsługi produktów kartowych i usług z nimi związanych, w aspekcie możliwości technologicznych
  • zarządzaniu polityką, zasadami i technologiami zapewniającymi bezpieczeństwo PIN i CVV
  • nadzorze i obsłudze urządzeń Hardware Security Module wykorzystywanych w systemach autoryzacyjnych iwydawniczych, generowaniu kluczy, wprowadzaniu ich do aplikacji i nadzorze nad ich wykorzystaniem
  • generowaniu i zarządzaniu kluczami kryptograficznymi do kart płatniczych
  • pozyskiwaniu z baz danych informacji na potrzeby analiz dotyczących funkcjonowania produktów kartowych, zarządzaniu szablonami raportów, generowaniu i modyfikacji szablonów
  • monitorowaniu poprawności działania aplikacji wspomagających wydawnictwo i obsługę kart oraz podejmowaniu działań zaradczych w tym zakresie
  • rozwiązywaniu problemów zgłoszonych w trakcie eksploatacji systemów kartowych w zakresie obsługi operacyjnej

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego/informatycznego
  • doświadczenia zawodowego powyżej 3 lat w firmie związanej z obsługą kart mikroprocesorowych
  • ogólnej znajomości zasad funkcjonowania procesów kartowych (wydawnictwa, autoryzacja, bezpieczeństwo) w bankach oraz w organizacjach płatniczych w zakresie funkcjonowania aplikacji informatycznych i ich parametryzacji
  • znajomości języków skryptowych
  • znajomości użytkowej kryptografii: DES, AES.
  • podstawowej wiedzy dotyczącej urządzeń kryptograficznych: Thales payShield i SafeNet ProtectServer.
  • ogólnej wiedzy dotyczącej kart mikroprocesorowych w zakresie wykorzystywanych standardów, budowy aplikacji płatniczych i ich parametryzacji
  • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zorientowania na zadania, odpowiedzialności, zaangażowania