Manager ds. Produktów Depozytowych Manager ds. Produktów Depozytowych …

Citi
in Warsaw, Mazowieckie, Poland
Permanent, Full time
Be the first to apply
Competitive
Citi
Competitive
Manager ds. Produktów Depozytowych
  • Primary Location: Poland,Mazowieckie,Warsaw
  • Education: Master's Degree
  • Job Function: Product Management
  • Schedule: Full-time
  • Shift: Day Job
  • Employee Status: Regular
  • Travel Time: Yes, 10 % of the Time
  • Job ID: 19026636

Description

Kluczowe zadania:
  • Kompleksowa obsługa istniejących i nowych produktów depozytowych, mająca na celu realizację strategii depozytowej Banku w tym,
  • Inicjowanie i wprowadzanie nowych produktów/ innowacyjnych cech produktu i/lub rozwiązań mających na celu budowanie przewagi konkurencyjnej,
  • Udział w opracowywaniu strategii produktu, w tym pozycjonowanie produktu, tworzenie polityki cenowej produktu oraz przygotowanie i wprowadzenie zmian w cennikach produktowych,
  • Współpraca z  jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie dodanych do produktów bankowych usług i pakietów usług dostarczanych i obsługiwanych przez partnerów,
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Pionu przy wdrażaniu nowych produktów i usług oraz zmian w istniejącej ofercie w celu realizacji strategii banku w zakresie pozyskiwania nowych klientów i aktywizacji istniejących klientów,
  • Współpraca z poszczególnymi kanałami sprzedaży w zakresie przygotowania
  • i akceptacji procedur sprzedażowych i obsługi klienta,
  • Bieżąca kontrola produktów m.in. w zakresie: rentowności produktów/portfela, poprawnego funkcjonowania struktury cenowej, aktywności konkurencji,
  • Analiza raportów oraz informacji zwrotnych od Klientów w celu poprawy wyników oraz procesów dotyczących produktów lub wprowadzenia zmian oferty produktowej,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie produktów depozytowych.

Qualifications

Nasze oczekiwania:
  • 4-letnie doświadczenie w pracy w bankowości detalicznej (preferowane doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych lub produktowych),
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami bankowymi,
  • Znajomość rynku produktów depozytowych i usług płatniczych w tym obowiązujących przepisów prawa,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość rynku finansowego i konkurencji,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość podstaw marketingu i zarządzania produktami finansowymi w tym posługiwania się przepisami prawa,
  • Znajomość podstaw finansów - rachunek wyników dla projektu biznesowego (P&L),
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Myślenie strategiczne,
  • Umiejętność współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi równocześnie.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • Możliwość doskonalenia kompetencji związanych z zarządzaniem projektami,
  • Pracę w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, pełnym wyzwań zawodowych,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie).