Head of Application

  • Competitive
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • Permanent, Full time
  • Swisslinx
  • 20 Oct 18

Nasz Klient dostarcza nowoczesną infrastrukturę;;; do obsługi płatności i procesów bankowych. Firma jest pionierem na polskim rynku wykorzystując innowacyjne technologie, również te z sektora fintech. Swoją działalność rozpoczeli ponad 25 lat temu, co czyni ich pierwszą firmą tego typu w Polsce.

Klient rozbudowuje istniejący zespół R&D, dlatego poszukuje Kierownika Departamentu Aplikacji, który wywodzi się;;; z obszaru ję;;;zyka Java i środowiska JEE.

Zadania:
- organizacja i koordynacja zespołu
- zarządzanie zasobami
- zarządzanie procesami
- coaching i mentoring podległych osób
- współpraca z klientem wewnę;;;trznym i zewnę;;;trznym
- udział hands-on w projektach - jeśli bę;;;dzie to potrzebne

Niezbę;;;dne doświadczenie:
- pozycja Team Lead lub hands-on Head of Department
- znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
- znajomość cyklu życia produktu
- praktyczne doświadczenie w zespołach zwinnych
- min. 5 lat doświadczenia jako Java Developer

Mile widziane doświadczenie w zespole fintechowym lub instytucji finansowej.
By applying for this position, I consent to the Swisslinx Group of companies:
✓ storing my personal information (including name, contact details, Identification and CV information etc.) on their internal or external servers for the purpose of informing me of potential employment opportunities
✓ using my personal information or
✓ supplying it to third parties upon express consent for the purpose of informing me of potential job opportunities
✓ transferring where applicable my personal information to a country outside the EEA/EFTA

I also hereby agree to the Swisslinx privacy policy (http://www.swisslinx.com/en/legal/privacy-policy) and Terms of Use (http://www.swisslinx.com/en/legal/disclaimer)