Pénzügyi adminisztrátor Pénzügyi adminisztrátor …

TMF Group
in Budapest, Budapest fovaros, Hungary
Permanent, Full time
Be the first to apply
Competitive
TMF Group
Competitive
Pénzügyi adminisztrátor
Ha a számok világában érzed jól magad, szeretsz riportokat készíteni, jól boldogulsz a számlázóprogramokkal és szívesen foglalkoznál egy cég belső pénzügyeivel, akkor jelentkezz a TMF Magyarország Kft.

pozíciójára!

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt. Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen feladataid lesznek?
  • Belső pénzügyi osztály szakmai támogatása
  • Kimenő számlák kiállítása, esetleges számla korrekciók végrehajtása a rendszerben
  • Számlákhoz tartozó kísérő dokumentumok előkészítése és ellenőrzése
  • Folyamatos egyeztetés a csoportvezetőkkel, cégvezetőkkel; a folyamattal kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Riportok készítése és azok átalakítása logikus, felhasználóbarát formátummá
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Milyen képességekkel és készségekkel kell rendelkezned?
  • Minimum középfokú közgazdasági végzettséggel (közgazdasági érettségi, pénzügy-számviteli ügyintéző képzés)
  • Szakmai tapasztalattal bármely pénzügyi területen
  • Képességgel a belső rendszerek megértéséhez
  • Angol nyelvtudással a belső rendszereink megértéséhez
  • Erős Excel ismerettel, főként az alapvető függvények használatával
  • Analitikus gondolkodásmóddal, precizitással és munkaszeretettel

Előnyt jelent:
  • Dynamics AX (Axapta) vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete.
  • ERP számlázási tapasztalat

Miért szeretünk a TMF-nél dolgozni?

Mert fókuszban a munkatársaink és a magas szolgáltatási minőség áll, ezáltal
  1. folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
  2. számos tréning, kurzus, webinárium áll a rendelkezésünkre különböző területeken,
  3. nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
  4. fiatal, lendületes és segítőkész csapatban
  5. tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,
  6. mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
  7. továbbá rendszeres csapatépítő rendezvények, ingyenes kávé, tea, gyümölcs bekészítéss,
  8. jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.

Hogyan tudsz jelentkezzni erre a pozícióra?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints az "Apply" gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban!

Kérdés esetén keress minket a jobhungary@tmf-group.com címen keresztül!